Wpisz frazę

Kariera

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, a chętnie udzielimy
Ci odpowiedzi rekrutacja@tarsago.com

Dowiedz się więcej o procesie rekrutacji.

Firma Tarsago Media Group Sp. z o. o.
poszukuje osoby na stanowisko:

Konsultant telefoniczny

Zakres obowiązków:

  • Kontakt telefoniczny z Klientami indywidualnymi lub biznesowymi
  • Przedsprzedażowy kontakt z Klientem
  • Godne reprezentowanie interesów firmy

Wymagania:

  • Umiejętność obsługi komputera
  • Dyspozycyjność do pracy min. 120 godzin w miesiącu
  • Mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta
  • Komunikatywność w kontaktach z klientami
  • Wysoka kultura osobista
  • Konsekwencja w działaniu i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
  • Nastawienie na realizację celów

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System motywacyjny płacowy zależny od osiąganych wyników
  • Pozapłacowy system motywacyjny
  • Szkolenia i kompleksowe wdrożenie do pracy
  • Świetna lokalizacja – Warszawa Mokotów
  • Kameralne biuro z kompletem niezbędnych narzędzi do pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Stabilne zatrudnienie z możliwością umowy o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@tarsago.com

Na zgłoszenia czekamy do 24.05.2018

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.”